Plastikiniai langai

Gyvenate sename, šimtą metų nerestauruotame name? Žiemą šalta, o per langus pučia vėjas? Tikriausiai metas apsigyventi kitur. Ne, nereikia taip drastiškai, galima paprasčiausiai pakeisti langus.

Geriausia išeitis yra plastikiniai langai. Mediniai langai dedami jau nuo pat senovės, jie ištikimai tarnavo mūsų senelių, prosenelių namams, bet dabar yra galimybė susidėti plastikinius langus, kurie tai pat ilgai tarnauja ir kokybiškai apšildo būstą.

Yra įvairiausių rūšių plastikinių langų, taigi išsirinkti irgi nėra lengva užduotis. Įmonės, gaminančios plastikinius langus ir juos pardavinėjančios siūlo įvairiausio dizaino, stiliaus, formų, spalvų, profilių, medžiagų spektrą. Taigi ši užduotis turi būti atliekama labai atsakingai.

Jei renkatės langus, pagal savo namų interjerą, išsirinkite spalvas, kurios tiktų prie baldų, grindinio spalvos, sienų spalvos. Pavyzdžiui, jei Jūsų namuose dominuoja šiltos spalvos, daug medinių baldų, medinės grindys ar ištiesta grindų danga, atrodanti, kaip medžio imitacija, galite pasirinkti panašios spalvos langus: šviesiai rudos ar tamsesnės medienos spalvos, kad derėtų prie viso kambario spalvų.

Jei Jūsų namuose vyrauja modernus, minimalistinis stilius, yra daug šviesios, pavyzdžiui baltos spalvos, geriausiai Jums tiks baltos spalvos langai, be jokių papildomų elementų.

Plastikiniai langai gaminami naudojant naujausias ir moderniausias technologijas. Dabar galima susidėti langus su apšvietimu, su šilumine izoliacija ir įvairiausiomis dizaino galimybėmis. Anksčiau žmonės galvodavo, kad vienintelė plastikinių langų spalva yra, o forma stačiakampio arba kvadratinė. Dabar galimi ir ovalus, arkos formos, su rėmais, įvairiausių dydžių ir spalvų langai.

Plastikiniai langai užtikrina neribotas spalvų, dydžių , profilių pasirinkimo galimybes, aukščiausius standartus atitinkančią kokybę, išskirtinį dizainą ir technikos naujoves,energijos taupymą, saugumą, garso ir šilumos izoliaciją,ypač lengvą priežiūrą bei aptarnavimą.

Plastikiniai langai kaina tikrai neišgąsdins praktiškų, šilumos ir estetikos ieškančių žmonių. Tokių langų nereikia perdažyti, nes jų paviršius yra lengvai valomas ir ilgaamžis, nesusigadina bei lieka nepakitęs metų metus. Dažniausiai plastikiniai langai gaminami iš kokybiškų, Vokietijoje pagamintų profilių, kurių kontrukcijos būna itin kokybiškai ir kruopščiai apdirbtos iki pačių smulkiausių detalių. Profesionalios sistemos atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus ir standartus, techninius šilumos, triukšmo izoliacijos, saugumo reikalavimus, o taip pat estetinius šiuolaikinės architektūros poreikius.

Vienas didžiausių plastikinių langų privalumų yra tas, kad jie savo sudėtyje neturi švino, taigi yra patvaresni, stabilesni, atsparesni išorės poveikiui, ilgiau išlieka balti bei blizgūs.

Plastikiniai langai kaina gal ir brangesni už paprastus medinius langus, bet jie užtikrina ilgaamžiškumą, jie nesupus dėl drėgmės ir nereikės greitu metu keisti, tai investicija atsipirks.

 http://www.voxlangai.lt/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>